آزمایشگاه

جدول اطلاعات

آزمایشگاه

آزمایشگاه بیمارستان بازرگانان که مورخ ۹۸/۱۰/۱ به بخش خصوصی (شرکت اندیشه آزمای مهام) واگذار شده است، در حال حاضر خدمات خود را بطور شبانه روزی در اختیار مراجعین و بیماران بستری قرار ‌می دهد. یکی از اهداف آزمایشگاه کسب گواهینامه ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات خود می باشد که تا انتهای سال ۱۳۹۹ محقق خواهد شد.

این آزمایشگاه با در اختیار داشتن سیستم های جدید و پیشرفته شامل اتو آنالایزر بیوشیمی Mindray BS-380، سل کانتر هماتولوژی ADVIA 2120 i  SIEMENS، سیستم انعقادی  SIEMENS BFT II ،سیستم ایمونو انالایزر پیشرفته کمی لومینسانس ADVIA Centaur CP SIEMENS، سیستم اتوماسیون آنالیز ادرار    CLINITEK Advantus SIEMENS  و دستگاه بلاد گاز   Point 500 SIEMENS RAPID قادر است با حفظ کیفیت بالا ، سرعت پاسخ دهی به بیماران را نیز تا حد قابل ملاحظه‌ای افزایش دهد و همچنین پاسخگوی آزمایشات اورژانس در اسرع وقت باشد.

علاوه بر این دقت و صحت نتایج آزمایشات با استفاده از نرم افزارهای کنترل کیفیت داخلی و همچنین شرکت در برنامه های کنترل کیفیت خارجی پایش می‌گردد. مدیران و کارکنان آزمایشگاه بازرگانان خود را متعهد به ارایه خدمات آزمایشگاهی، در بالاترین سطح استانداردهای کیفی می‌دانند و بر این اساس از کارکنان با صلاحیت و مجرب و آموزش دیده در کنار استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه تشخیص آزمایشگاهی بهره می گیرند. همچنین به منظور افزایش قابلیت اطمینان و تایید نهایی نتایج آزمایشات، مسئولین فنی در هر دو شیفت صبح و عصر در آزمایشگاه همه روزه حضور دارند و پاسخگوی سئوالات مراجعین به آزمایشگاه می باشند. لازم به ذکر است آزمایشگاه آمادگی لازم برای انجام آزمایشات پرسنلی طب کار و ارائه خدمات چکاپ پرسنل سازمان ها و شرکت ها را دارا می باشد. همچنین آزمایشگاه در نظر دارد تا جهت افزایش رضایتمندی مراجعین امکانات لازم برای دریافت جواب ازمایشات از طریق سایت بیمارستان را فراهم اورد.

keyboard_arrow_up