آزمایشگاه

آزمایشگاه

آزمايشگاه بيمارستان بازرگانان که مورخ 98/10/1 به بخش خصوصی (شرکت اندیشه آزمای مهام) واگذار شده است، در حال حاضر خدمات خود را بطور شبانه روزی در اختيار مراجعين و بیماران بستری قرار ‌می دهد. یکی از اهداف آزمايشگاه کسب گواهينامه ايزو 9001:2015 در جهت ارتقاء سطح كيفی خدمات خود می باشد که تا انتهای سال 1399 محقق خواهد شد.

این آزمایشگاه با در اختیار داشتن سیستم های جدید و پیشرفته شامل اتو آنالایزر بیوشیمی Mindray BS-380، سل کانتر هماتولوژی ADVIA 2120 i  SIEMENS، سیستم انعقادی  SIEMENS BFT II ،سیستم ایمونو انالایزر پیشرفته کمی لومینسانس ADVIA Centaur CP SIEMENS، سیستم اتوماسیون آنالیز ادرار    CLINITEK Advantus SIEMENS  و دستگاه بلاد گاز   Point 500 SIEMENS RAPID قادر است با حفظ كيفيت بالا ، سرعت پاسخ دهی به بيماران را نیز تا حد قابل ملاحظه‌ای افزايش دهد و همچنین پاسخگوی آزمایشات اورژانس در اسرع وقت باشد.

علاوه بر این دقت و صحت نتایج آزمایشات با استفاده از نرم افزارهای کنترل کیفیت داخلی و همچنین شرکت در برنامه های کنترل کیفیت خارجی پايش می‌گردد. مدیران و کارکنان آزمایشگاه بازرگانان خود را متعهد به ارایه خدمات آزمايشگاهی، در بالاترین سطح استانداردهای کیفی می‌دانند و بر این اساس از کارکنان با صلاحیت و مجرب و آموزش دیده در کنار استفاده از آخرين تكنولوژی‌های روز دنيا در زمینه تشخیص آزمایشگاهی بهره می گیرند. همچنین به منظور افزایش قابلیت اطمینان و تایید نهایی نتایج آزمایشات، مسئولین فنی در هر دو شیفت صبح و عصر در آزمایشگاه همه روزه حضور دارند و پاسخگوی سئوالات مراجعین به آزمایشگاه می باشند. لازم به ذکر است آزمایشگاه آمادگی لازم برای انجام آزمایشات پرسنلی طب کار و ارائه خدمات چکاپ پرسنل سازمان ها و شرکت ها را دارا می باشد. همچنین آزمایشگاه در نظر دارد تا جهت افزایش رضایتمندی مراجعین امکانات لازم برای دریافت جواب ازمایشات از طریق سایت بیمارستان را فراهم اورد.

keyboard_arrow_up