نشست صمیمانه رئیس هیئت مدیره بیمارستان بازرگانان با مدیران و سرپرستاران و روسای ادارات

جدول اطلاعات

در این دیدار که گزارش پایش برنامه عملیاتی شش ماه سال ۱۴۰۲ ارائه گردید دکتر بهزاد کلانتری، رئیس بیمارستان توضیحات تکمیلی درخصوص گزارش ارائه داد. در ادامه دکتر کرباسیان رئیس هیئت مدیره بیمارستان ضمن تشکر از تیم مدیریت بیمارستان و همراهی کلیه کادر بیمارستان به اهمیت نیروی انسانی و پشتیبانی در بیمارستان اشاره کرد و گفت:بیمارستان یک مجموعه پیچیده ای است که نیروی انسانی و کارازموده در ان بسیار اهمیت دارد، تغییرات اساسی با بازگشت مدیریت بیمارستان به اتاق بازرگانی تهران تغییرات مثبت زیادی در بیمارستان اعمال شد که جدای از مباحث ساخت و ساز بحث نیروی انسانی به خصوص پرستاری و ارتقا درمان بسیارحائز اهمیت بوده است. وی در ادامه به جنبه دیگری از اهمیت پشتیبانی در درمان اشاره کرد و اظهار داشت: جنبه دیگری که باید به آن توجه کرد مدیریت بیمارستان از نظر پشتیبانی تجهیزات و دارو است که با تلاش های تیم مدیریت بیمارستان کمبود دارو و تجهیزات پزشکی در حداقل است. برای مثال درخصوص استنت و تجهیزات مورد نیاز در بخش قلب و لوازم مورد نیاز پیش بینی خوبی شده هست که این نشان دهنده این است که کار پشتیبانی واحد درمانی نیز باید مناسب باشد.


وی به پرداخت های به موقع بیمارستان به پزشکان و پرسنل اشاره کرد و گفت: تا جایی که اطلاع دارم بیمارستان بازرگانان از معدود بیمارستان های تهران هست که تلاش می کند پرداخت ها را به موقع انجام دهد این در حالی است که بیمارستان با کلیه بیمه های پایه و تکمیلی طرف قرار داد است و بدهی سازمان های بزرگ بیمه ای به بیمارستان بسیار زیاد است اما این امر باعث نشده است در پرداخت های ما تاخیر اتفاق افتد. همچنین اجازه دریافت هیچگونه زیرمیزی داده نمی شود و تعرفه مصوب دولت در خیریه عمل میشود.


، رئیس هیئت مدیره بیمارستان در ادامه به رضایت بالای بیماران در درمان و هتلینگ بیمارستان اشاره کرد و گفت باید تلاش کنیم که مردم از نظر کیفیت رضایت داشته باشند که خوشبختانه اکنون به آمار رضایتمندی بالای بیماران رسیده ایم که صادقانه به عنوان یک عضو از یکایک پرسنل بابت زحماتشان تشکر میکنم.
دکتر کرباسیان به ساخت و سازهای دیگری اشاره کرد که در برنامه عملیاتی پیش روی بیمارستان است و گفت:
امیدواریم ساخت و سازهای پیش رو به خوبی انجام شده و بیمارستان بازرگانان هر روز از روز قبل از نظر کیفیت و گستردگی خدمات درمانی بهتر شود.
توجه به پرسنل اولویت هیات مدیره وریاست بیمارستان هست اما تورم دست ما نیست ولی تلاش می کنیم به این موضوع مهم توجه داشته باشیم ،شما در بیمارستانی کار میکنید که در نقطه جنوبی تهران است و اکثریت افراد نزدیک بیمارستان درامد متوسط رو به پایین دارند
نکته مهم این است خدمتی که می کنید خیر و برکت دارد و به زندگیتان می رسد.


رئیس هیئت مدیره از خرید دستگاه جدید آنژیوگرافی خبر داد و افزود: تجهیزات آنژیوگرافی دوم بیمارستان از شرکت زیمنس را در حال خریداری هستیم که میتواند تعداد بیشتری از بیماران را درمان نماید و دستگاه های انرژی که در کشور فقط تعداد محدود در بیمارستان های دولتی است در حال راه اندازی است که در خدمت بیماران سرطانی قرار می‌گیرد ، بیمارستان بازرگانان از نظر تجهیزات در سطح خوبی قرار دارد در کنار همه این امکانات از رئیس بیمارستان دکتر کلانتری و مدیران متشکرم و برای همگی شما آرزوی توفیق دارم.

keyboard_arrow_up