امور اجتماعی

 

در سال ۱۳۲۸ ، هفتاد و یک سال پیش، جمعی از تجار و بازرگانان نیکوکار در قالب بنگاه خیریه بازرگانی ، با هدف ارتقای وضعیت سلامت و بهداشت عموم مردم شهر تهران و همچنین درمان آنها، به خصوص بیماران نیازمند، با مشارکت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، بیمارستان بازرگانان احداث نموده و به انجام فعالیت­های عام­ المنفعه پرداختند.

بیمارستان بازرگانان در گذر زمان فراز و نشیب­­های بسیاری را طی کرد و در نهایت مجددا از دیماه سال ۱۳۹۵، تحت مدیریت اتاق بازرگانی تهران درآمد تا رسالت متعالی خود در ابعاد اجتماعی، و در حوزه مسئولیت اجتماعی(CSR)  را عینیت بخشد.

بدین ترتیب بازسازی و نوسازی گسترده بیمارستان شروع شد و بخشهایی مانندICU، NICU، CCU، LDR، آنژیوگرافی و … با مشارکت و همراهی نیکوکاران و خیرین ارجمند و به منظور  بهره­مندی تمامی اقشار جامعه از خدمات درمانی با کیفیت، مراحل نوسازی و تجهیز خود را طی کرده و در حال حاضر مورد بهره برداری قرار گرفته است. روند نوسازی بیمارستان تا زمانی که دیگر بخش­های آن نیز به آخرین متد تجهیزات پزشکی و درمانی روز دنیا مجهز گردند ادامه خواهد داشت. در همین راستا و به منظور پرداختن به مسئولیت اجتماعی، واحد امور اجتماعی بیمارستان بازرگانان ایجاد شد که با اجرای طرح مددکاری سلامت، خدمات همه جانبه­ای نظیر خدمات اجتماعی، روانی، اقتصادی، حقوقی و قضایی، خانوادگی و … را  به مراجعین و بیماران در طول دوران بستری و پس از آن ارائه می­نماید.

”  لیبر در آب”
زایمان طبیعی
keyboard_arrow_up