هفته حمایت از بیماران کلیوی گرامی باد

کلیه سالم نعمتی برابر با قلب سالم

زیبایی

جراحی ترمیمی بینی

آرامش مادر

همراهی همسر در اتاق زایمان

بیمارستان بازرگانان

پیشگام در مدیریت آسیب های اجتماعی بیماران

استخدام

دعوت به همکاری با پزشکان جراح و نیروی پرستاری

تصویربرداری

پیشرفته ترین تجهیزات تصویربرداری

کلیه سالم
زیبایی
آرامش مادر با همراهی همسر
سلامت جسم در گرو سلامت روان
جذب نیرو
تصویربرداری

اولین کارگاه تخصصی پلاسما پزشکی توسط دانشگاه شهید بهشتی در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ در شهر تهران برگزار میگردد. هفدهمین همایش گفتار درمانی ایران توسط انجمن علمی گفتاردرمانی ایران در تاریخ ۱۱-۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در شهر تهران برگزار میگردد. برگزاری یازدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین در تاریخ ۲۶-۲۸ دی ۱۳۹۷ در شهر تهران و در تالار ابن سینا اتاق بازرگانی تهران عهده دار مدیریت بیمارستان بازرگانان گردید.

اخبار و رويدادهاي بيمارستان


نتایج مطالعات محققان دانشکده پزشکی آیکان نیویورک نشان می دهد در مغز بیماران مبتلا به آلزایمر که داروهای دیابت مصرف می کنند، نشانه های کمتری از پیشرفت زوال عقل دیده می شود.از پایگاه خبری ساینس دیلی، این مطالعه نشان می دهد در مغز بیماران مبتلا بهآلزایمری که داروهای دیابت مصرف می کنند، رگ های خونی غیر طبیعی کمتر دیده می شود و ژن های غیر طبیعی فعالیت کمتری دارند و این دو عامل سبب می شود علایم زوال عقل در مغز آنان کمتر دیده شوداین مطالعه ارتباط بین قلب و عروق و سلامت مغز را نشان می دهد و به پزشکان گوشزد می کند که باید عوامل خطر بیماری های عروقی به طور مداوم در بیماران مبتلا به زوال عقل تحت نظر باشدمحققان همچنین در این مطالعه به روشی دست یافتند که جداکردن مویرگ ها از بافت مغز را امکان پذیر می کند. این مطالعه نشان می دهد داروهای دیابت بر مغز بیماران مبتلا به آلزایمر نقش محافظتی داردبسیاری از درمان های رایج آلزایمر پلاک آمیلویید را هدف قرار می دهند؛ ولی این مطالعه، بر تاثیر داروهای رایج درمان دیابت مانند انسولین و متفورمین بر بیماری آلزایمر پرداخته است. نقش کنترل گلوکز خون بر سلامت مغز از مدت ها پیش تایید شده است و نتایج این مطالعه در پیشرفت درمان های موثر برای زوال عقل بسیار موثر است.

روش درمانی بوتاکس بیش از ۲۰ سال است که کشف شده و برای درمان اختلالات عصبی و چشمی استفاده می شود.

بوتاکس از طریق یک سم تولیدشده از باکتری «کلستریدیوم بوتولینوم» ایجاد می شود.

درحالیکه اکثر افراد فکر می کنند بوتاکس یک روش درمانی برای چین و چروک های صورت است، دانشکده درماتولوژی آمریکا اعلام می کند سازمان غذا و دارو، استفاده از بوتاکس را برای موارد زیر هم تایید کرده است.

- لوچی چشم ها. پرش پلک ها.- اختلال حرکتی عصبی گردنی.- تعریق بیش از حد زیربغل، دست ها و پاها.

سخنگوی سازمان غذا و دارو : بحث استعلام اصالت کالاهای سلامت را جدی گرفته به‌طوریکه بعد از تهیه دارو و سایر کالاهای سلامت یا از طریق سامانه پیامکی ۲۰۰۰۸۸۲۲ یا از طریق نرم‌افزار TTAC که بر روی موبایل‌ها قابل نصب است و یا از طریق سایت TTAC.IR اصالت کالا را استعلام و شناسایی کنند.