تبریک

ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستاری مبارک

بازدید

بازدید شرکت B-Braun آلمان از بیمارستان بازرگانان

تصویربرداری

پیشرفته ترین تجهیزات تصویربرداری

لیزرتراپی

پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی،درمانی

پیام روز سلامت

مبارزه با افسردگی:بیایید صحبت کنیم

رعایت حقوق گیرندگان خدمت

لحظاتی توام با آرامش

روزپرستاری
بازدید
تصویربرداری
کلینیک لیزر
پیام روز سلامت و بهداشت جهانی
پذیرش مراجعین

اتاق بازرگانی تهران عهده دار مدیریت بیمارستان بازرگانان گردید. بخش های تصویربرداری بیمارستان بازرگانان با به روزترین تجهیزات پزشکی ارائه دهنده خدمات به مراجعین محترم می باشد کلینیک لیزردرمانی جهت درمان وبهبود درد،التهاب مفاصل،کمردرد،آرتروز،رماتیسم مفصلی وآسیب های ورزشی با استفاده از لیزر غیر تهاجمی بیمارستان بازرگانان به عنوان مرکزدوستدار کودک با هدف ترویج زایمان طبیعی به مادرانی که به روش طبیعی وضع حمل نمایند به رسم یادبود کارت هدیه ای تقدیم مینماید.


تنها در سال گذشته ۵۷ درصد مرگ مردان و ۴۹ درصد مرگ زنان ایرانی زودرس بوده است. مرگهای زودرس در ایران با جمعیت ۸۱.۳  میلیون  نفری، در حالی از نگرانی های جدی نظام سلامت است که  سن امید به زندگی ایرانیان همچنان رو به افزایش است. در بین علل کلی مرگ و میر در ایران درحالیکه سهم بیماری های غیرواگیر در سال ۱۹۹۰ نزدیک به ۵۰ درصد، بیماریهای واگیر بیش از ۲۰ درصد و تصادفات جاده ای بیش از ۳۰ درصد بوده است، در سال ۲۰۱۶ بیماری های غیرواگیر سهم ۸۰ درصدی، بیماری های واگیر سهم بیش از ۱۰ درصدی و تصادفات جاده ای سهم کمتر از ۱۰درصد داشته است.

رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: موردی از ابتلا یا فوت به علت آنفلوآنزای پرندگان در انسان در کشور مشاهده نشده است.همه موارد ابتلا به آنفلوآنزا، از نوع فصلی است که در فصل سرما همانند سالهای گذشته شیوع پیدا می کند که میزان شیوع آن نسبت به سالهای قبل تفاوتی نداشته است شایعات مربوط به فوت یا ابتلا به آنفلوآنزای پرندگان در انسان که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است کذب است و واقعیت ندارد

دکتر ایرج حریرچی:دخانیات شایع ترین عامل مرگ و میر در کشور است و سالانه 50 هزار نفر بر اثر استعمال سیگار و قلیان فوت می کنند.روزانه 134 نفر به علت مصرف دخانیات در کشور جانشان را از دست می دهند.حریرچی افزود: از هر چهار نفر مرد یک نفر و از هر 25 زن یک نفر در کشور سیگار و قلیان می کشد.هر وعده مصرف قلیان معادل کشیدن 100 تا 200 نخ سیگار است و هر یک ساعت همنشینی با کسانی که قلیان می کشند معادل مصرف 6 تا 8 نخ سیگار است.