نتیجه اعتباربخشی

کسب درجه یک اعتباربخشی ملی بیمارستان ها

تصویربرداری

پیشرفته ترین تجهیزات تصویربرداری

لیزرتراپی

پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی،درمانی

پیام روز سلامت

مبارزه با افسردگی:بیایید صحبت کنیم

رعایت حقوق گیرندگان خدمت

لحظاتی توام با آرامش

رادیوتراپی

تجهیزات مدرن تشخیصی ودرمانی

اعتباربخشی
تصویربرداری
کلینیک لیزر
پیام روز سلامت و بهداشت جهانی
پذیرش مراجعین
رادیوتراپی

اداره بیمارستان بازرگانان مجدداً به اتاق بازرگانی تهران واگذار گردید. بخش های تصویربرداری بیمارستان بازرگانان با به روزترین تجهیزات پزشکی ارائه دهنده خدمات به مراجعین محترم می باشد کلینیک لیزردرمانی جهت درمان وبهبود درد،التهاب مفاصل،کمردرد،آرتروز،رماتیسم مفصلی وآسیب های ورزشی با استفاده از لیزر غیر تهاجمی بیمارستان بازرگانان به عنوان مرکزدوستدار کودک با هدف ترویج زایمان طبیعی به مادرانی که به روش طبیعی وضع حمل نمایند به رسم یادبود کارت هدیه ای تقدیم مینماید.


رییس برنامه پیشگیری از نابینایی وزارت بهداشت نسبت به آمار زیاد بیماری شب کوری ارثی در ایران به دلیل ازدواج‌های فامیلی و بی‌توجهی به انجام مشاوره‌های ژنتیک، هشدار داد.شیوع خطای انکساری در ایران بیش از ۳۰ درصد است که با افزایش سن این موضوع شیوع بیشتری پیدا می‌کند. تخمین زده می‌شود نزدیک به ۵۰ درصد از این موارد، عینک‌شان به روز نیست یا اینکه عینک دریافت نکرده‌اند. نداشتن یا نامناسب بودن عینک در مناطق روستایی بیشتر دیده می‌شود. شیوع و نسبت جمعیتی که عینک مناسب ندارند در جهان و دیگر کشورها نیز به همین میزان است.

رئیس اداره بهداشتی آرایشی سازمان غذا و دارو:روزانه میزان بالایی لوازم آرایش تقلبی در سطح شهر به فروش می‌رسد و بازار خرید از دستفروشان مترو و کنار خیابان را گرم کرده است در حالی که این لوازم آرایش مورد تایید وزارت بهداشت نیست و نسبت به مصرف این اقلام به مردم هشدار داده می‌شود.رئیس اداره بهداشتی _ آرایشی سازمان غذا و دارو خاطر نشان کرد: در انواع محصولات رژ لب از سرب‌های رنگی غیر مجاز استفاده می‌شود که علاوه بر مشکلات پوستی، عوارض جبران ناپذیری را برای کبد، کلیه و دیگر اعضای بدن به همراه دارد. تمام محصولات آرایشی و بهداشتی مورد تایید وزارت بهداشت، قبل از عرضه به بازار، مورد آزمایش قرار گرفته و سلامت آن تأیید می‌شود

مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو :کمیسیون قیمت گذاری سازمان غذا و دارو مطابق وظایف و مسئولیت های قانونی و همچنین در راستای اطمینان از وجود به موقع داروهای مورد نیاز بیماران جلسات خود را بطور عادی تشکیل می  دهد گفت: داروهایی که برای اولین بار در کشور تولید می شوند در این جلسات طبق ضوابط موجود برای ورود به بازار تعیین قیمت می گردند.در راستای سیاست های کلی اقتصادی دولت مبنی بر کنترل منطقی قیمت کالاها و از جمله دارو ها تلاش بر این بوده است که میانگین تغییر قیمت داروها در سقف تورم اعلام شده کشور باشد.