چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم جشن شصت و نهمین سالگرد تاسیس بیمارستان بازرگانان

 

دوازده بهمن 97  بیمارستان بازرگانان شصت و نهمین سالگرد تاسیس  و دومین سال بازگشت بیمارستان به اتاق بازرگانی را در کنار پرسنل خود جشن گرفت.

این جشن  از ساعت 19 با تلاوت قرآن و پخش سرود ملی آغاز شد. بعد از آن مجری برنامه به مهمانان خوش آمد گفت و رئیس محترم بیمارستان بازرگانان را برای سخنرانی دعوت کرد.

رئیس بیمارستان در سخنرانی خود علاوه بر خوش آمد گویی به حضار به تاریخچه ای از بیمارستان اشاره کرد و از چشم اندازهای پیش روی بیمارستان برای حاضران گفت. بعد از ایشان رئیس هیئت مدیره بیمارستان و عضو هیئت متولیان بیمارستان بازرگانان  سخنرانی خود را آغاز کرد و از ارتباط اتاق بازرگانی و بیمارستان بازرگانان برای پیشرفت بیمارستان سخن گفت. در  این جشن  دبیر کل اتاق بازرگانی تهران، عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی و معاونان آنها شرکت داشتند.

 اجرای موسیقی گروه کر تشریفات آدالان به رهبری آترین آدالان  قطعات فولکولوریک ملی - میهنی یکی دیگر از برنامه های مراسم بود که با تشویق حضار همراه شد.

جشن شصت و نهمین سالگرد تاسیس بیمارستان بازرگانان با اجرای شومن، مراسم قرعه کشی، اهدای جوایز به سی نفر از کامندان و پرسنل نمونه تا ساعت 22  ادامه یافت و با پذیرایی شام پایان یافت.

 

 

 


٠٨:٢٣ - چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢١    /    تعداد نمایش : ١٥١