تسلیت

شهادت حضرت فاطمه (س)

بازدید

بازدید شرکت B-Braun آلمان از بیمارستان بازرگانان

تصویربرداری

پیشرفته ترین تجهیزات تصویربرداری

لیزرتراپی

پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی،درمانی

پیام روز سلامت

مبارزه با افسردگی:بیایید صحبت کنیم

رعایت حقوق گیرندگان خدمت

لحظاتی توام با آرامش

تسلیت
بازدید
تصویربرداری
کلینیک لیزر
پیام روز سلامت و بهداشت جهانی
پذیرش مراجعین

اتاق بازرگانی تهران عهده دار مدیریت بیمارستان بازرگانان گردید. بخش های تصویربرداری بیمارستان بازرگانان با به روزترین تجهیزات پزشکی ارائه دهنده خدمات به مراجعین محترم می باشد کلینیک لیزردرمانی جهت درمان وبهبود درد،التهاب مفاصل،کمردرد،آرتروز،رماتیسم مفصلی وآسیب های ورزشی با استفاده از لیزر غیر تهاجمی بیمارستان بازرگانان به عنوان مرکزدوستدار کودک با هدف ترویج زایمان طبیعی به مادرانی که به روش طبیعی وضع حمل نمایند به رسم یادبود کارت هدیه ای تقدیم مینماید.


رئيس بازرسي اداره تجهيزات پزشکي وزارت بهداشت گفت: امکان چاپ برچسب اصالت تقلبي وجود نداشته و نصب آن بر تجهيزات پزشکي، تا حد بالايي قاچاق اينگونه کالا‌ها را کاهش مي‌دهد.اداره کل تجهيزات پزشکي به دليل محدوديت در نيروي انساني و استمرار در بازرسي‌ها وظيفه نظارت بر قاچاق تجهيزات پزشکي را به دانشگاه‌هاي علوم پزشکي محول کرده است. براين اساس دوره‌هاي آموزشي به منظور آشنايي با چک ليست‌هاي طراحي شده براي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي برگزار شد.

عضو هیات برد سلامت در بلایای وزارت بهداشت ضمن تاکید بر لزوم آموزش، اطلاع‌رسانی و توانمند کردن مردم جهت حفظ سلامت خود در زمان وقوع بلایای طبیعی، تهیه بسته یا کیف بحران را از اقداماتی دانست که همگان باید مدنظر باشند این بسته‌ها باید حاوی مواد و تجهیزاتی باشند که در زمان بحران لازم است. مواد خوراکی از بسته بندی مناسبی برخوردار بوده و قابلیت نگهداری در دمای اتاق و یا محلی که برای نگهداشتن مدنظر است، داشته باشند

رئیس سازمان غذا و دارو: اصلاح تفاهم نامه با بیمه در راستای قراردادن داروهای بیماران صعب العلاج و خاص در لیست داروهای مشمول در راستای کاهش هزینه دارویی بیماران انجام شده است.ایجاد محدودیت سهم بازار برای واردات اقلام دارویی که به تولید داخلی می رسند و همچنین قیمت گذاری تولید داخلی از داروهای وارداتی تا سقف ۷۰ درصد برند وارداتی از دیگر اقدامات در راستای ساماندهی بازار دارویی کشور بوده است.